خرید محصولات او جی ایکس

برند او جی ایکس از برندهای معروفی است که حتما بارها نام آن را شنیده اید. این برند به شامپوهای خاص خود معروف است. محصولات او جی ایکس ساخت کشور آمریکاست  اما محصولات آن در کشور هایی مانند یونان، انگلستان و ایتالیا نیز تولید می شوند. برند او جی ایکس در زمینه تولید محصولات مراقبتی مو فعالیت می کند. از محصولات این شرکت می توان به انواع شامپو، ماسک، روغن آرگان و ...اشاره کرد که در سایت ماکیاژ قابل سفارش هستند.

ویژگی های محصولات برند او جی ایکس 

برند ogx تست حیوانی ندارد و در تولید محصولات مراقبت مو از مواد مضری مثل پارابن، گلوتن و سولفات استفاده نمی کند. وجود سولفات و پارابن در شامپوها موجب خشکی و شکنندگی مو می شود و علاوه بر اینکه به کیفیت رنگ مو اسیب می زند، موجب صدمه بیشتر در موهایی که به واسطه رنگ و دکلره آسیب دیده اند می شود که علت آن این است که سولفات رطوبت مو را می گیرد و مویی شکننده و کدر بر جای می گذارد. شامپوهای او جی ایکس فری سولفات هستند و نه تنها باعث لطمه به مو نمی شوند بلکه با ترکیبات خاصی که دارند به تقویت مو نیز کمک می کنند. برای خرید انواع شامپو او جی ایکس از سایت ماکیاژ به این صفحه بروید.

قیمت انواع محصولات او جی ایکس 

انواع شامپوها، روغن آرگان و ماسک مو او جی ایکس را می توانید با قیمتی مناسب از سایت ماکیاژ تهیه کنید. ماکیاژ با عرضه محصولات او. جی ایکس اصل سلامتی موهای شما را ضمانت می کند. برای خرید محصولات او جی ایکس از همین صفحه می توانید اقدام کنید.