خرید اینترنتی محصولات نوتروژینا

محصولات نوتروژینا از محصولاتی است که نام آن را حتما یکبار از بلاگرهای اینستاگرام شنیده اید. علت این مسئله تاثیرگذاری بالای محصولات این برند بخصوص آبرسان های نوتروژینا می باشد. برند نوتروژینا در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست فعالیت می کند و انواع آبرسان، شوینده، مرطوب کننده و ضدآفتاب را برای انواع پوست و مشکلات پوستی به بازار عرضه می کند. برند آمریکایی نوتروژینا در کشورهای اروپایی مانند انگلیس، نروژ، فرانسه، ترکیه و ... نیز تولید و بسته بندی می شود. از این رو نوشته های روی بسته بندی آن همیشه به زبان انگلیسی نیست و این دلیلی بر اصل نبودن محصولات نیتروژینا نمی باشد.

قیمت محصولات نوتروژینا اصل

قیمت محصولات نوتروژینا به کشور سازنده، حجم، نوع کاربرد و فروشگاهی که از آن خرید می کنید بستگی دارد. از این رو برای اطلاع از قیمت انواع  محصولات این برند می توانید از طریق همین صفحه قیمت ها را چک کنید. تمامی محصولات برند نوتروژینا و دیگر برند ها در وبسایت محصولات آرایشی و بهداشتی ماکیاژ اصل و دارای شماره سریال یا بچ کد هستند. سایت ماکیاژ گالری با هدف عرضه محصولات نوتروژینا اصل با قیمت مناسب در خدمت شماست و می توانید با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید.

ترکیبات منحصر بفرد برند نوتروژینا

ترکیبات محصولات این برند بر پایه عصاره های گیاهی است و هیالورونیک اسید، پروبیوتیک، پرو ویتامین B، ویتامین C، هگزانول، ترهالوز گیاهی و رتینول از عصاره های بکاررفته در محصولات این برند است که باعث می شوند بعد از یک دوره مصرف بار دیگر با نیز از این برند خرید کنید. از طرفی در تهیه محصولات نیتروژینا از پارابن و الکل استفاده نمی شود و این خود دلیل عدم تحریک پوستی است.