0

سبد خرید شما خالی است

ورود و عضویت
×

یک بار برای همیشه از ریزش مو خلاص شوید!

user1 user1
26 مرداد 1401
دقیقه زمان برای مطالعه

آیا شما هم از ریزش مو رنج می برید؟ آیا همه ی راه ها را امتحان کردید و باز جواب نگرفتین؟ تو این مقاله همراه ما باشید تا به شما کمک کنیم از ریزش مو هایتان خلاص شوید و آن ها را درمان کنید! ما در این مقاله با کمک متخصصان حرفه ای به شما کمک میکنیم یک بار برای همیشه از شر ریزش موهایتان خلاص شوید.

 

 

دلیل های ریزش مو:

اول از همه شما باید بدانید که چرا موهایتان ریزش دارد؟ ریزش مو دلیل های زیادی دارد، دلالیل زیر بخش کوچکی از دلایل ریزش مو می باشد:

  • ژنتیک
  • استرس
  • تغییرات هورمونی مثل حاملگی و …
  • نوع و جنس مو شما
  • آسیب رساندن به مو هایتان مانند دکلره کردن، خشک کردن اشتباه موهایتان و …
  • مصرف داروها مانند داروهای شیمی درمانی، اعصاب و …
  • مریضی ها مانند تیروئید، عفونت های قارچی و …

شما برای چک کردن دلیل اصلی ریزش مو هایتان باید به پزشک متخصص مراجعه کنید و بدانید کدام یک از دلایل بالا باعث ریزش موهای شما شده است. شما میتوانید با روش هایی که به شما میگوییم ریزش موهایتان را از بین ببرید و کنترلش کنید. پس با ما همراه باشید!

 

روش های جلوگیری از ریزش مو:

 

 

خوردن پروتئین های بیشتر:

ممکن است شما روزانه پروتئین کافی را دریافت نکنید و این باعث می شود که روی رشد و ریزش موهای شما تاثیر بگذارد. شما روزانه باید پروتئین لازم بدن خود را تامین کنید با مصرف روزانه 40 تا 60 گرم مواد پروتئین دار، شما لازم نیست حتما پروتئین ها را بخورید شما میتوانید نوشیدنی های حاوی پروتئین را نیز مصرف کنید.

 

مصرف ویتامین ها:

کمبود ویتامین ها در بدن شما باعث ریزش مو و کاهش رشد موهای شما شود. شما باید روزانه ویتامین های لازم بدن مثل A, B, C, D را مصرف کنید تا از ریزش موهایتان جلوگیری کنید. قرص های هیرتامین شامل تمام ویتامین ها هستن و به شما کمک میکنند تا از ریزش موهایتان جلوگیری کنید، همچنین باعث رشد بیشتر موهایتان می شوند. همچنین لازم به ذکر است این قرص ها طول درمان سه ماه دارند و شما باید روزانه یک عدد از این قرص ها را مصرف کنید. شما میتوانید در ماکیاژ گالری قرص های هیرتامین اصل را تهیه کنید.

 

استفاده از برس موهای مناسب:

شما با استفاده از برس های مناسب موهایتان به موهای خود کمک میکنید تا مقاوم تر و مستحکم تر باشند. برس های چوبی و طبی بهترین انتخاب برای شما هستند شما با استفاده از این برس های چوبی و به آرامی شانه کردن موهایتان باعث بهتر شدن و کاهش ریزش موهای خود می شوید.

 

استفاده از شامپوهای ضد ریزش و فاقد سولفات:

شما میتوانید با استفاده از شامپوهای ضدریزش و فاقد سولفات به موهای خود کمک کنید تا جانی دوباره بگیرند، همچنین این شامپوها باعث کاهش ریزش موهای شما می شوند و موهای شما را تقویت میکنند.

 

با استفاده از روش های بالا می توانید ریزش موهای خود را کنترل کنید و باعث تقویت موهای خودتان شوید!

 

مطالب مرتبط

مراقبت از مو

با موهای خود مهربان تر باشیم! برای داشتن موهای خوب وسالم باید یک سری نکات را رعایت کرد ...
user1 user1
25 اسفند 1401