0

سبد خرید شما خالی است

ورود و عضویت
×

روتین روزانه مراقبتی پوستی

user1 user1
23 آذر 1401
دقیقه زمان برای مطالعه

بخشی از داشتن پوست خوب، سالم و فوق العاده داشتن روتینی مناسب با نوع پوست خودمان است، که با استفاده از محصولات خوب و باکیفیت میتوانید از پوست تان به خوبی مراقبت کنید.

مراحل روتینی صحیح به این صورت است:

شوینده:

برای همه ی پوست ها انتخاب یک شوینده مناسب اولیت دارد، زیرا که پوست ممکن است با هر نوع ژل، شوینده روغنی و… ممکن است خوب عمل کند اما اگر محصولات مناسب و مخصوص پوست خودتان را تهیه کنید پوستی بهتر و سالم تر خواهید داشت.

 

 

 

تونر:

شوینده و تونر مانند شامپو و نرم کننده عمل میکنند. بعد از شوینده باید از تونر استفاده کرد. تونر عملیات پاکسازی را با تامین هیدراتاسیون، رطوبت و مواد مغذی ضرروی تکمیل میکند، تا پوست شما را تا حد ممکن سالم و فوق العاده نگه دارد.

 

 

 

ماسک:

از ماسک های حاوی آبرسان و مرطوب کننده برای داشتن پوستی لطیف، صاف و زیبا استفاده کنید، همچنین از ماسک هایی حاوی تقویت کننده آنتی اکسیدان،کوآنزیم، و اسید آلفالیپوتیک استفاده کنید زیرا این ماسک ها برای کاهش چین و چوروک و بهبود ظاهر کلی پوست شما کمک میکند.

 

 

 

سرم:

با استفاده از سرم غنی از آنتی اکسیدان ها در برنامه روتین روزانه خود، از پوست خود در برابر استرس های محیطی خشک محافظت کنید.

 

 

 

 

آبرسان و مرطوب کننده :

بعضی از کرم ها هم آبرسان هستند و هم مرطوب کننده، اما پیشنهاد میشه که بصورت جداگانه از آبرسان مخصوص پوست خودتان و مرطوب کننده پوست خودتان استفاده کنید. آبرسان ها از سد چربی و طبیعی پوست مراقبت می کنند، و کمک میکنند تا آب لازم درون پوست بهتر حفظ شود. مرطوب کننده ها از سطح بیرونی پوست محافظ و رطوبت رسانی میکنند و اجازه نمیدهند که آب داخل پوست بیرون بیاید و تبخیر شود.

 

 

 

کرم دورچشم:

همه ما باید از کرم دورچشم استفاده کنیم. کرم دورچشم برای کاهش ظاهر سیاهی دور چشم کمک میکند، و باعث داشتن پوستی زیبا میشود.

 

مطالب مرتبط

تفاوت های بین آبرسان و مرطوب کننده!

خیلی از شماها فکر میکنید که آبرسان و مرطوب کننده یکی هستند و فرقی ندارد که از ...
user1 user1
25 تیر 1401

چگونه نوع پوست خود را تشخیص دهیم؟

بطور کلی ما 6 نوع پوست داریم:  پوست چرب پوست خشک پوست خیلی خشک پوست نرمال پوست حساس پوست مختلط 1- پوست چرب پوست چرب ...
user1 user1
23 آذر 1401

انواع لک های پوستی و درمان آن ها!

ممکن است در طول زندگی روزمره عوامل مختلفی باعث ایجاد لک بر روی پوست شما شوند، که ...
user1 user1
16 شهریور 1401