0

سبد خرید شما خالی است

ورود و عضویت
×

تفاوت بین عطرهای اورجینال، شرکتی، مینی

user1 user1
25 اسفند 1401
دقیقه زمان برای مطالعه

همیشه برای همه ی شما ها این سوال پیش میاد که چه تفاوتی بین عطرهای اورجینال، شرکتی و مینی وجود دارد؟ ما در این مقاله می خوایم با توجه به تجربه متخصصان حیطه ی عطر به این سوال شما جواب بدیم، پس با ما همرا باشید!

عطرهای اورجینال:

عطرهای اورجینال دارای 3 رایحه هستند، رایحه ی اولیه، میانی و پایه، که هر رایحه شامل یک سری رایحه هستن که بعد از حدود هر 30 دقیقه خودشان را نشان میدهند و پخش بو و ماندگاری بسیار بالایی دارند. همچنین عطرهای اورجینال دارای شیشه و بسته بندی باکیفیت بالاتری هستند.

عطرهای شرکتی:

عطرهای شرکتی بسته بندی و شیشه با کیفیت تر پایین تری دارند. همچنین عطرهای شرکتی فقط دارای رایحه اولیه و پایه هستند، و همچنین ماندگاری و پخش بو نسبتا خوبی دارند. دلیل اینکه به این عطرها عطرهای شرکتی می گویند این است که نمیخواهند عطرهای فیک یا تقلبی را به جای عطرهای اورجینال بفروشند، بلکه این شرکت های بصورت قانونی و ثبت شده کار میکنند، و دارای مجوز های بهداشتی هستند، و از شرکت های تولید کننده اصلی فرمولاسیون عطرها را خریداری میکنند. یکی دیگر از تفاوت های عطرهای شرکتی و اورجینال در قیمت آن ها است. عطرهای شرکتی بدلیل بسته بندی و شیشه های عطر آن ها قیمت پایین تری دارند.

عطرهای مینی:

عطرهای مینی نمونه ای از عطرها هستند که بسیار کاربردی هستند و شما می توانید آن ها را در کیف خود گذاشته و هرجا که دوست داشتید می توانید این عطر را با خود ببرید. عطرهای مینی در حجم کمتری هستند از 25 میل به پایین، بعضی از عطرهای مینی حتی بسته بندی شبیه به عطرهای اورجینال دارند. به عطرهای مینی عطرهای تمدید کننده نیز گفته می شود، زیرا اگر شما فردی پر مشغله باشید و از صبح تا شب را بیرون از منزل باشید می توانید به راحتی عطر خود را تمدید کنید. یکی دیگر از مزایای عطرهای مینی قیمت پایین و مناسب آن ها است، که با توجه به قیمتشان پخش بو و ماندگاری بسیار بالایی دارند. همچنین عطرهای مینی رایحه ای بسیار مشابه با عطرهای اورجینال دارد که باعث می شود اگر شما می خواهید عطر اورجینالی را خریداری کنید، با خرید عطر مینی و بعد از استفاده یک مدت از آن عطر می توانید تصمیم بگیرید که عطر اورجینال را خریداری کنید یا خیر!

ما در ماکیاژ گالری معتبر ترین عطرها را موجود داریم:

 

عطرهای اورجینال

 

 

 

 

 

 

 

 

عطرهای شرکت فرگرانس

 

 

 

 

 

عطرهای مینی شرکت اسمارت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عطرهای مینی شرکتی مارکویی

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

درباره تاریخ انقضا محصولات آرایشی

محصولات آرایشی همگی 2 تا تاریخ انقضا دارند، یکی از آن ها روی محصول درج شده است، ...
user1 user1
09 تیر 1401

روش های تشخیص فاسد بودن محصولات آرایشی

چندین روش برای تشخیص فاسد بودن یا نبودن محصولات آرایشی وجود دارد، در ادامه به تک تک ...
user1 user1
09 تیر 1401

چگونه یک عطر خوب انتخاب کنیم؟

همیشه انتخاب یک عطر مناسب برای ما سخت بوده است، و همیشه برای انتخاب عطر استرس میگیرید ...
ماکیاژ گالری
08 بهمن 1401