0

سبد خرید شما خالی است

ورود و عضویت
×

خشکی پوست یکی از مشکلات پوستی هست که خیلی از افراد توی کشور خودمون با اون دست و پنجه نرم میکنن. روش های مختلف و متنوعی برای درمان خشکی پوست وجود داره. از آبرسان پوست گرفته تا کرم های مرطوب کننده ، لوسیون و روش های سنتی، طبیعی و ماسک های خونگی که به طور کلی من ترجیح میدم به دو دسته ی درمان مدرن و درمان سنتی تقسیمشون کنم. هر کدام از این دو دسته کارایی و محاسن خاص خودشون رو دارن که با توجه به نوع و شدت خشکی پوست، باید از اونها استفاده کرد.

توی این مقاله کاری با روش ها و موارد دیگه ای که برای رفع خشکی پوست استفاده میشه نداریم و میخوایم فقط و فقط به صورت کامل در مورد آبرسان های پوست صحبت کنیم. شاید این سوال ذهن شما رو درگیر کرده باشه که توی این مطلب قراره که چه مطالبی رو بخونید؟ اولین چیزی که باید در مورد اون اطلاع کسب کنید اینه که اصلا آبرسان چیه؟ و چه کارایی داره؟

آبرسان پوست چیست و چه کارایی دارد؟

آبرسان پوست با همون هیدرومی به معنی رطوبت دادن به پوست هست. اگر میخواید پوستی سالم و جذاب داشته باشید، باید حتما به فکر آبرسانی اون با محصولات مناسب باشید.

با افزایش سن، پوست شروع به شکننده تر شدن  میکنه و در نهایت کم کم چین و چروک ها خودشون رو نشون میدن. افرادی که به این موضوع براشون مهمه باید از سن30 سالگی به بعد، اهمیت بیشتری به پوست و زیبایی خودشون بدن. یکی از تاثیرگذارترین کارهایی که میشه انجام داد، پیروی از  یک رژیم غذایی سالم هست.